Please Wait ...

Доставка товару

Способи доставки по Україні:

Нова пошта

Служба доставки Нова пошта доставляє вантажі в найвіддаленіші куточки України протягом 1-3 днів з моменту відправлення. Ви можете замовити доставку на найближчий для Вас склад Нової пошти, або ж замовити кур’єрську доставку за адресою. Вартість доставки компанією Нова пошта складає від 40 грн. Ви можете самостійно розрахувати вартість доставки на сайті компанії - novaposhta.ua/delivery Тарифи на доставку встановлює транспортна компанія Нова пошта. Ціна доставки не включена у вартість замовлення і оплачується в момент отримання на відділенні.

Доставка по світу:

Укрпошта

Відправлення товарів за кордон здійснюється за допомогою національної служби доставки Укрпошта. Вартість доставки залежить від ваги замовлення, тарифи встановляє компанія перевізник. Замовлення за кордон відправляються лише після отримання 100% передоплати. Термін доставки складає від 14 до 30 днів з моменту відправлення.

Оплата товару

На картку Приватбанку

Оплата здійснюється за допомогою терміналів самообслуговування або касових апаратів ПриватБанку. Для оплати цим способом виберіть послугу “Банківський переказ” і вкажіть реквізити, які будуть відправлення після оформлення замовлення. Для швидкого оформлення замовлення, скористайтеся терміналом Приват Банку. Гроші з інших терміналів самообслуговування можуть надходити від 3-х до 10-ти робочих днів. Для швидкого оформлення покупки вкажіть номер Вашого замовлення в призначенні платежу.

Liqpay

Власники карт VISA або MASTERCARD можуть оплатити покупку з будь-якої країни світу за допомогою веб-інтерфейсу Liqpay. Щоб скористатися цим способом оплати, необхідно ввести дані карти та підтвердити оформлення за допомогою коду безпеки.

Важливо!

Зверніть увагу, для отримання товару, при оформленні замовлення потрібно вказувати реальні дані:

  • Прізвище, ім’я та по батькові;
  • Номер телефону;
  • Місто;
  • Номер відділення «Нової Пошти».

При отриманні замовлення обов'язково потрібно мати при собі паспорт, студентський квиток або посвідчення водія.